Drukuj

Ruszyły zapisy na 5 Zambrowski Bieg Uliczny- zambrowskibieguliczny.pl

 

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na 5 Zambrowski Bieg Uliczny, który odbędzie się 1 maja 2019 na stadionie miejskim w Zambrowie. Organizatorem imprezy jest Miasto Zambrów, Stowarzyszenie Sportowe Sporteam oraz Uczniowski Klub Sportowy ORKAN przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie.

Harmonogram imprezy:

  • 9.00 biegi dla dzieci na płycie stadionu (zapisy będą prowadzone u nauczycieli wychowania fizycznego w zambrowskich szkołach i przedszkolach w kwietniu). W dniu imprezy dzieci biorące udział w biegach towarzyszących zgłaszają się na trybuny przy płycie głównej stadionu, gdzie będą ustawiane do startu wg. kategorii wiekowej.
  • 10.20 – start biegu z bieżni stadionu na 5 km ulicami Zambrowa – należy mieć ukończone 16 lat
  • 10.25 – start biegu z bieżni stadionu na 10 km ulicami Zambrowa (trasa z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki) – należy mieć ukończone 16 lat

Jak wziąć udział w biegu?

Aby wziąć udział w biegach na 5 km i 10 km należy zapoznać się z regulaminem imprezy i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.czasomierzyk.pl  oraz uiścić opłatę startową w wysokości 30 zł na numer konta:

Bank Spółdzielczy w Zambrowie

02 8775 0009 0010 0100 1499 0001

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne „SPORTEAM”

Aleja Wojska Polskiego 63, 18-301 Zambrów

W tytule przelewu: Biegi Zambrowskie – Nazwisko i Imię

 

Wszyscy zawodnicy startujący w biegu na 5 i 10 km muszą zostać zweryfikowani w dniu imprezy w Biurze Zawodów w godzinach 8.00 – 10.00. W Biurze Zawodów zawodnicy otrzymają pakiet startowy zawierający: t-shirt, numer startowy wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu.

Z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowaliśmy biegi towarzyszące, które odbędą się na płycie stadionu już od godziny 9.00. W biegach towarzyszących mogą wziąć udział dzieci i młodzież uczęszczające do zambrowskich szkół i przedszkoli. Zapisy są prowadzone u nauczycieli wychowania fizycznego w zambrowskich szkołach.  Liczba miejsc jest ograniczona do 540 miejsc. Nie ma możliwości dopisania dziecka w dniu zawodów. W dniu imprezy dzieci biorące udział w biegach towarzyszących zgłaszają się na trybuny przy płycie głównej stadionu, gdzie będą ustawiane do startu wg. kategorii wiekowej. Każdy uczestnik biegów towarzyszących otrzyma ma mecie pamiątkowy medal, dla zwycięzców zaplanowano puchary.

Udział w biegach towarzyszących dla dzieci jest bezpłatny.

 

Marzena Gołębiewska

Ułatwienia dostępu - zamknij panel